KRISTI FITNESS LAAGER 2023KRISTI FITNESS HEAOLU LAAGER!

14.-16.07.2023

LaSpa hotell Laulasmaal https://www.laspa.ee/

Kutsun Sind Kristi Fitness laagrisse ehk mõnusale nädalavahetusele Laulasmaal!

Sind ootavad ees emotsioonide rohked treeningud- et tunneksid ennast oma kehas hästi, tore seltskond, motiveeriv treener, maitsev söök, lõõgastavad spaa-protseduurid, imeline männimets ja kaunis mererand ehk MÕNUS OLEMINE!

Laager kestab reedest pühapäevani ja olenevalt ilmast toimuvad tegevused nii sees kui väljas. Ajakava on planeeritud selliselt, et trenni oleks piisavalt, kuid mitte ülemäära palju- et jääks aega nautida loodust ja spaad, võtta aega iseendale olemiseks ja koos toredas seltskonnas nautimiseks.

LaSpa hotellis on uus Heaoluspaa, kus soovi korral võimalik nautida luksuslikke protseduure, korralik vee-ja saunakeskus, tervislik ja maitsev söök, väike jõusaal, saab mängida nii minigolfi kui discgolfi, rannas saab laenutada SUP-laudu ja surfivarustust. JA IMELINE MÄNNIMETS NING LIIVARAND!

Täpne ajakava tuleb mais- kui ilm lubab, siis oleme palju väljas ja kui vihma sajab leiame tegevust sees. Peamine, et seltskond on tore ja oleks mõnus nädalavahetus!

Laagri maksumus on kuni aprilli lõpuni broneerides 275€ ja alates maist 295€. 

Ööbimine on kaheses toas, võimalik on võtta endale ka eraldi ühene tuba, või Superior tuba. Soovi korral võimalik tasuda kahes osas.

Kohtade arv on piiratud- seega anna osalemissoovist aegsasti märku!

Hinnas sisaldub:

  • Treeningud ja kogu programm
  •  Majutust ühele kahekohalises toas
  • 2 hommikusööki ja 1 lõunasöök, 1 õhtusöök, vahepalad 
  • Vee- ja saunakeskuse piiramatu kasutus
  • Jõusaali kasutus
  •  Hiline check-out pühapäeval kell 13.00


Email again: