Mulle meeldib inimesi aidata, neid inspireerida ja motiveerida olemaks aktiivsemad, säravamad, õnnelikumad. Siiras tagasiside ja rõõm tulemuste üle on see, mis annab
mulle indu ja motiveerib jätkama! Aitäh, et mind usaldate!
Annika Kütt

"Kulla Kristi! Megatänud:). Mina harjusin nii ära, et iga päev selline positiivne power, hea tuju ja järjest rohkem muutus trenn elustiiliks, enam ei leidnudki vabandusi, et trenni mtte minna;). Ja nii armas, et sa
jooksma utsitasid:). Ma küll käisin enne ka jooksmas, aga nüüd käisin rohkem, selline kambavaim tekkis:). Võidupüha poolmaratoni
virtuaaljooksuks olen ilusti ette valmistatud:). Nii, et veel kord suured, suured tänud ja ma olen sinu trennidest küll sõltuvuses:)."


Katrin Azovskaja

"Sa olid nii pühendunud ja said suuuuuuurepäraselt hakkama, ma ei osanudki midagi paremat tahta. Sa oled fantastiline treener ja võrratu inimene, meil kõigil väga vedas Sinuga! 
Sa ei kujuta ette, kui tänulik ma Sulle olen, minu jaoks oli see aeg rohkemat kui treeningud! Miljon tänu, kallis armas Kristikene! Sain lõpuks ometi oma seljavaludest lahti, mis mind niiiiii ammu juba vaevanud. Ma poleks iialgi uskunud, et oma seljaga suudaksin joosta 8 km, oleksin võinud vabalt ka kümneka ära teha, aga enne tekkisid villid kui muud hädad. Ja veel... 2 ndl.t tagasi alustasin 4 km ja nüüd juba 8. Minu õnnehormoonid on laes!"


Kristel Annus

"Mina tegin esimese online trenni sinuga 8.04. On olnud väga mõnusad trennid kõik need kaks kuud. Ma väga loodan, et teed selliseid trenne ka edaspidi, mulle väga sobib, et saan ise valida, millal trenni teen ja ei pea kella peale tormama. Stiili poolest meeldivad mulle sinu trennid ka rohkem, kui spordiklubide omad. Aitäh sulle!!!! Kui nüüd tulemustest rääkida, siis soov oli mõned kilod kaotada ja paremas toonuses olla. Kaalus muutusi ei ole aga mu söömine on viimastel kuudel ka väga ebaregulaarne olnud. Teoorias tean, mis tegema peab aga praktika annab veel soovida :) Aga rohkem trimmis on küll keha ja jõudu on rohkem. Jään põnevusega su järgmiseid programme ootama ja seniks saab juba tehtud trenne uuesti teha!!!"
Karmen Sööt

"Armas Kristi suur kummardus Sulle nende vahvate trennide, positiivse motiveerimise, ühise naispoweri ja hea tuju eest! Avastasin Sinu online trennid aprillis ja sellest ajast hakkasin kaasa vehkima ja enam ilma ei saanud. Online trennid väga sobivad, kuna kodus väiksed lapsed ja keeruline vaba aega leida spordiklubisse minekuks. Vorm on märgatavalt paranenud, lihased ilusti välja joonistunud, võhma jagub isegi jooksuks. Jooksma hakkasin ka ainult tänu Sinu ergutusele, ma poleks iial uskunud, et mina hakkan jooksmist armastama, aga näed nüüd lippan siin 3xndls. Edaspidi mulle meeldikski kui saaks paar korda nädalas Sinuga trenni teha ja lisaks ise jooksmas käia. Iga päev online trenne polegi vaja. Mees ka juba naeris, et kas valmistun MM-ks Suured kallid Sulle ja uute trennideni!"

Kerti Tergem

"Suur aitäh, Kristi!! Oled SUPER treener ja MEGA motiveerija! Minu jaoks on trenni tulemuse juures kõige olulisem hea tuju ja hea enesetunne ja seda jagasid Sa külluslikult! Hindan väga Su professionaalsust, julgust ja toredat huumorimeelt. Esimeste trennide järel olid lihased päris haiged, aga kui olin need "uued" lihased oma kehas üles leidnud, siis oli puhas rõõm nendega pumbata. Kehahoiak läks palju paremaks ja tuli teadmine, et jaksan küll, kui ainult tahan. Paar kilo maha ja tore toonus pealekauba! See, et videod jäävad järelvaadatavaks ja kasutatavaks on superluks, nagu ka see, et trenni võib nende järgi teha millal sobib, aga muidu olen seda meelt, et enda kättevõtmise juures on hea, kui on olemas rutiin ja teadmine, millal regulaarsed trennid toimuvad. Aitäh Sulle, et innustad meid ennast oma keha seest üles leidma!"


Anneli Pugast

"Tere, Kristi.
Jah, ma küll juba mõned kuud tagasi kirjutasin pikalt, kui palju oled Sa oma online trennidega ja suuresti just oma isikliku energia ja rõõmsa meelega mu ellu, mu kehale ja vaimule värve, jõudu, head tervist lisanud, iga päevaga vägevamat vormi müüri kivi kivilt üles ehitanud. Aga just nüüd ja praegu tekkis vastupandamatu soov Sind taas tänada. Kui aasta alguses oli kodused trennid aid killuke mu elust, piirdudes hommikuvõimlemisee ja teleka ees seebikaid vaadetes hantlitega vehklemisega. Vana tõde, et spordiklubisse mineku suurim tõke on koti pakkimine ja kodust lahkumine. Siis kodus treenides jäävad sellised takistused nullilähedaseks. Ma isegi ei mäleta enam, kuidas minu FB viis mind Sinu online trennide manu, aga seegi teada tuntud tõde, et FB teab kõike ja täpselt seda, mida meile ERITI vaja on. Aitäh, sotsiaalmeedia, aga suurin tänu Sulle, Kristi!"