KRISTI ROOSIMÄGI

"Tere, mina olen Kristi - pikaaegse kogemusega treener ja koolitaja, aktiivne naine, ema ja igavene õppur :)

Treenerina on mul kogemust üle 22  aasta. Nende aastate jooksul olen töötanud erinevates klubides nii Eestis kui välismaal, juhendanud rühma-ja personaaltreeninguid, koolitanud treenereid, korraldanud suuri trenniüritusi, juhtinud erinevaid spordiklubisid, osalenud paljudel seminaridel ja täiendkoolitustel.
Olen teinud selles valdkonnas palju ja loodan, et saan teha veel rohkem. 

Mulle meeldib inimesi aidata, aidata neil jõuda päriselt tulemusteni. Kõige suurem rõõm tuleb just sellest kui minu kliendid on rõõmsad ja saavutavad oma eesmärgid. Eesmärk võib ajas muutuda, tuleb lihtsalt peale hakata, alustada, aga mõistan, et see ei ole alati kerge. Seepärast püüan inspireerida ja motiveerida kõiki olenemata nende asukohast või hetke füüsilisest vormist. Mitte kunagi ei ole hilja alustada. Mind ennast motiveerib treenerina jätkama just see kui saan inimesi inspireerida elama tervislikumat ja aktiivsemat elu.
Elama hetkes- täna, siin ja praegu.
Minu teenuste alt leiad erinevaid võimalusi, kuidas saan Sulle abiks olla - võta julgelt ühendust kui tekib küsimusi ja loe ka Kristi Fitness klientide edulugusid  ning Kristi Fitness blogi ehk on abiks otsustamisel!"

Kristi Roosimägi

Kvalifikatsioon: